Należy dokładnie zapoznać się warunkami korzystania z witryny VIRUS GROUP, gdyż jej użytkowanie jest równoznaczne z akceptacją tych warunków.

1. Korzystanie z witryny: virusgroup.pl, jej przeglądanie, pobieranie dostępnych na niej materiałów graficznych i słownych może mieć charakter wyłącznie nie komercyjny i może się odbywać wyłącznie w celach prywatnych.

2. VIRUS GROUP zachowuje pełne prawa do zawartości graficznej i słownej udostępnionej na powyższej witrynie. Nie wolno modyfikować, powielać, demonstrować publicznie, rozprowadzać w celach komercyjnych prezentowanej zawartości strony VIRUS GROUP. Możliwość pojawienia się tych materiałów na jakiejkolwiek witrynie sieci Web wymaga pisemnej zgody VIRUS GROUP.

3. Materiały graficzne i słowne dostępne na witrynie podlegają prawom autorskim. W przypadku naruszenia któregokolwiek z warunków, prawo do korzystania z tej witryny automatycznie wygasa i użytkownik jest zobowiązany bezzwłocznie zniszczyć wszystkie pobrane lub wydrukowane materiały. W szczególności, nie dozwolone jest wykonywanie jakichkolwiek kopii lub adaptacji z naruszeniem stosownych przepisów lub zasad.

4. VIRUS GROUP może dowolnie i bez powiadomienia dokonywać zmian w publikowanych materiałach lub w opisach.

5. VIRUS GROUP nie ponosi żadnej odpowiedzialności za szkody powstałe w wyniku utraconych korzyści, spowodowanych użyciem tej witryny.


Ważne: Użytkowanie Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie.
Copyrights © 1996-2016 Virus Group: Ilustracje Grafika Animacje . All rights reserved.
Powered by